#WAWERdlaSENIORA

Drodzy seniorzy, ta strona jest poświęcona Wam. Postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wszystkie potrzebne informacje. Bo to Wy jesteście filarami naszych rodzin, sąsiadów, społeczności. To Wy zawsze jesteście gotowi do pomocy, do wspierania w trudnych chwilach. Zawsze wspieracie swoim doświadczeniem. Wasz optymizm i pogoda ducha motywują nas do działania. Jesteście wzorem dla młodych ludzi.

Dlatego prosimy, nie bójcie się być sobą. Nie bójcie się mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach. Nie bójcie się sięgać po nowe wyzwania. Chcemy, żebyście czuli się szczęśliwi i spełnieni. Będziemy Was wspierać na każdym kroku.

Seniorzy przytulają się w lesie

Sprawdź Wawerskie atrakcje z okazji Warszawskich Dni Seniora

My też mamy swoje atrakcje dla seniorów. Dzięki bogatej ofercie przygotowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej, Wawerskie Centrum Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w Warszawskich dniach seniora, nie ruszając się z Wawra.

Seniorzy przytulają się w lesie

Sprawdź ogólnomiejskie atrakcje z okazji Warszawskich Dni Seniora

W tym roku Warszawskie Dni Seniora potrwają od 22 września do 15 października. W całej Warszawie przygotowano dla seniorów ponad 400 atrakcji. Wszystkie atrakcje sprawdzisz, klikając w poniższy prostokąt.

Seniorzy przytulają się w lesie

Te adresy warto znać!

Gdzie znajduje się najbliższa przychodnia? posterunek policji, a może Wawerskie Centrum Kultury. Gdzie otrzymasz potrzebną pomoc, a gdzie spotkasz przyjaciół? Teraz wszystkie potrzebne adresy znajdziesz w jednym miejscu. Kliknij w poniższy prostokąt i sprawdź wszystkie adresy przydatne seniorowi.

Skip to content